دستـه بندی کالاها

فروش به شرکت ها

مشتریان گرامی توجه فرمایید در صورتی که ابزار مورد نظرتان را در وب سایت "ابزار باستان" نیافتید، میتوانید با راه های ارتباطی موجود در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما ابزار مورد نظر شما را با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

فروش در مجموعه بزرگ "ابزار باستان" فقط به صورت جزء نیست، در صورتی که خرید ابزار برای سازمان یا شرکت خود دارید و نیاز به فاکتور رسمی با مالیات ارزش  افزوده دارید مجموعه ابزار باستان این امکان را برای شما عزیزان فراهم نموده است.

مشاوره فنی و تخصصی ابزار

در صورتی که در خرید و تامین ابزار، نیاز به مشاوره تخصصی و فنی رایگان داشتید فقط کافیست با مجموعه "ابزار باستان" تماس بگیرید، کارشناسان زبده ما مشاوره رایگان در اختیار شما عزیزان خواهند داد تا خریدی آسوده و با بهترین قیمت را تجربه نمایید.

نیاز به فاکتور رسمی دارید؟

در صورتی که برای خرید خود نیاز به فاکتور رسمی دارید، کافیست با ما تماس بگیرید.ارائه فاکتور رسمی یکی دیگر از خدمات "ابزار باستان" برای مشتریان عزیز میباشد.

ارائه پیش فاکتور

یکی از دغدغه های شرکت ها و سازمان ها جهت خرید ابزار مورد نیازشان قیمت مناسب است، از کجا قیمت مناسب بخریم؟ این سوالی ست که در ذهن همه ماموران خرید وجود دارد، از آنجایی که مجموعه ابزار باستان نماینده فروش انواع برندهای روز دنیا میباشد پس بهترین قیمت را به شما ارائه میدهد، شما عزیزان میتوانید از طریق راه های ارتباطی که در سایت وجود دارد با ما تماس گرفته و درخواست ارائه پیش فاکتور نمایید.

ارسال رایگان به سراسر کشور

نگران ارسال کالا نباشید، مجموعه ابزار باستان خرید های شما را تا مبلغ 60،000،000 ریال را به صورت رایگان برایتان ارسال میکند.(کلیه هزینه های دیگر باربری اعم از بارگیری، تخلیه و نگهداری به عهده مشتریان محترم می باشد)

قیمت نمایندگی و نمایندگی فروش

از آنجایی که مجموعه ابزار باستان نماینده فروش انواع برندهای روز دنیا میباشد بهترین قیمت را به شما ارائه میدهد و از آنجایی که ابزار باستان سال ها تجربه فعالیت در بازار سنتی را دارد، توان ارائه بهترین قیمت را به شرکت ها و سازمان ها دارد.


راه های ارتباطی با ابزار باستان

شماره تماس: 02166723262

ایمیل: bastantools@gmail.com

شماره جهت ارتباط در تلگرام، واتساپ، روبیکا، سروش و ایتا: 09306003161


پشتیبانی آنلاین در بله