دستـه بندی کالاها

نکات قبل از ثبت سفارش

کاربرگرامی لطفا قبل از ثبت سفارش و پرداخت وجه به نکات زیر توجه فرمایید.

ابزار باستان حق خود را در خصوص موارد زیر محفوظ میدارد:


عدم موجودی کالا

برخی محصولات ممکن است پس از خرید مشتریان موجودی کافی جهت ارسال نداشته باشند، از این روی ابزار باستان اعلام میدارد هیچگونه مسئولیتی در قبال تامین مجدد این محصولات نخواهد داشت.مبلغ این محصولات پس از هماهنگی با خریدار به حساب به نام صاحب فاکتور ظرف 72 ساعت (کاری) پس از صدور فاکتور عودت داده خواهد شد.

تغییر قیمت غیر منتظره برخی کالاها

به دلیل تغییر قیمت دلار، برخی کالاها ممکن است تغییر قیمت ناگهانی داشته باشند، از این روی ابزار باستان هیچگونه مسئولتی در خصوص تغییر قیمت ناگهانی کالاهای خریداری شده توسط مشتریان را نخواهد داشت.در این شرایط کارشناسان ابزار باستان با خریدار تماس خواهد گرفت و در صورت تمایل مبلغ پرداخت شده توسط خریدار طی 72 ساعت (کاری) پس از صدور فاکتور به حساب صاحب فاکتور عودت داده خواهد شد.

جایگزین کالای مشابه با کالای خریداری شده توسط مشتری

برخی کالاها که در سایت معرفی شده اند ممکن است به دلیل تحریم ها و مسائل دیگر در انبار ابزار باستان و بازار موجود نباشد، از این روی کارشناسان پس از ثبت فاکتور توسط خریدار با وی تماس خواهند گرفت و کالای مشابه با کالای درخواستی مشتری را پیشنهاد خواهند داد که در صورت قبول خریدار کالای مشابه جایگزین کالای خریداری شده میشود در غیر اینصورت مبلغ کالا طی 72 ساعت (کاری) به حساب صاحب فاکتور عودت داده خواهد شد.

ابزار باستان حق خود را در خصوص عدم موجودی این نوع کالاها محفوظ میدارد و هیچگونه مسئولتی در خصوص این نوع کالاها نخواهد داشت.

هزینه ارسال کالا

ارسال کالا در سطح شهر تهران و حومه از طریق الوپیک انجام خواهد شد، هزینه ارسال کالا به صورت آنلاین توسط سیستم الوپیک تعیین خواهد شد و ابزار باستان به هیچ عنوان تعیین کننده هزینه ارسال کالا نمیباشد.دقت نمایید برخی کالاها ممکن است نیاز به زمان بیشتری جهت آماده سازی و ارسال داشته باشند، از این روی ابزار باستان حق خود را در این زمینه محفوظ میدارد.

ارسال کالا به شهرستان ها از طریق تیپاکس انجام خواهد شد، هزینه ارسال کالا به صورت پس کرایه تعیین خواهد شد و ابزار باستان به هیچ عنوان تعیین کننده هزینه ارسال کالا نمیباشد.دقت نمایید برخی کالاها ممکن است نیاز به زمان بیشتری جهت آماده سازی و ارسال داشته باشند، از این روی ابزار باستان حق خود را در این زمینه محفوظ میدارد.


مشتریان گرامی در زمان خرید و ثبت نهایی فاکتور با روشن کردن تیک "شرایط را خواندم و با شرایط خرید موافق هستم." تمام موارد ذکر شده را قبول خواهند داشت.
پشتیبانی آنلاین در بله